Nyhed Tilbud! Fiberoptiske Rengøring Pinde Fiberoptiske Podninger Til 1,25 mm/2,5 mm LC/SC/FC/ST Stik 100PCS Fiber Rengøring Stang FTTH Værktøj

Fiberoptiske Rengøring Pinde Fiberoptiske Podninger Til 1,25 mm/2,5 mm LC/SC/FC/ST Stik 100PCS Fiber Rengøring Stang FTTH Værktøj

Ny vare

kr57.32

På lager

999 Varer

Ønskeliste

Tags: fiberoptiske ftth, værktøjer fiber optik, apc sc, cleaver fiber optic, st mærkat, fiberoptiske værktøj, apc-stik, ftth værktøj, holderen fiber, mænd optik.

Fiberoptiske Rengøring Pinde Fiberoptiske podninger Til 1,25 mm/2,5 mm LC/SC/FC/ST Stik 100PCS fiber rengøring stang FTTH af Støv-gratis tørre stick er et bedre produkt til tørre lille fly, huller, osv.Ikke-vævet bomuld svaberprøver med ekstremt lav støv og høj renlighed, robust polyester podninger og fleksible hoved gør det lettere at bruge, Kan bruges til at fjerne forskellige forureninger fra slutningen ansigt af stikket, og indersiden af adapter -Relevant stik: Alle 1,25 mm/2,5 mm adaptere og-stik -Håndtag materiale: Polypropylen -Ende materiale : Polyester og polyester -Pakning: 100 pakker/pakke Strukturelle: -Tør-gratis ikke-vævet vatpind til gode at tørre performance-Velegnet til alle former for fiber optic adaptere og adapter ferrule ende ansigt rengøring -Modstandsdygtig over for slid og ikke scatter trævler -Miljøvenlig, let, sikkert, og miniaturiserede Nøgle Programmer og Funktioner: Klar Bra Kanter PPF Kanter Mellem vindue tætning overlapper Fjernelse af gammel voks sammen striping Vores mindste tip Hoved termisk bundet til at håndtere (ingen lim bruges) 100% fri for silikoner eller olier (sikkert til brug med belægninger) Modstandsdygtige over for opløsningsmidler, og de fleste kemikalier, Maling og chrome sikker

Model-Nummer LC SC FC
Fiber Type Single Mode
Mærke UVR
Størrelse 1.25mm 2.5mm
Oprindelse KN(Oprindelse)
Stik Type SC/APC

Skriv en anmeldelse

Fiberoptiske Rengøring Pinde Fiberoptiske Podninger Til 1,25 mm/2,5 mm LC/SC/FC/ST Stik 100PCS Fiber Rengøring Stang FTTH Værktøj

Fiberoptiske Rengøring Pinde Fiberoptiske Podninger Til 1,25 mm/2,5 mm LC/SC/FC/ST Stik 100PCS Fiber Rengøring Stang FTTH Værktøj

Forbindelse